×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but galeria/2017/zg is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Posiedzenie członków Zarządu Głównego SKMP ONZ

{gallery}galeria/2017/zg{/gallery}

14 października br. w Warszawie odbyło się posiedzenie członków ZG SKMP ONZ, w którym uczestniczył prezes Koła nr 3 Zbigniew Broś.

W trakcie trwania posiedzenia omówiono szereg zagadnień i tematów, do jak najlepszej działalności naszego Stowarzyszenia. Przedstawiono Plan Zamierzeń na 2018 rok. Podjęto szereg uchwał do jak najefektowniejszej pracy Kół i Zarządu Głównego.

W posiedzeniu uczestniczył, oraz wystąpił z prezentacją płk. Janusz Zając - pełnomocnik Dowódcy Generalnego RSZ d/s weteranów.

Był też czas na wręczenie wyróżnień członków oraz osób zaangażowanych w działalność naszego Stowarzyszenia. Prezes ZG SKMP ONZ gen. Stanisław Woźniak wręczył medal "Za Zasługi dla SKMP ONZ" płk. Wojciechowi Kaliszczak z Dowództwa Operacyjnego RSZ. Sekretarz ZKRP i BWP Waldemar Wojtan udekorował odznaką Za Zasługi dla ZKRP i BWP członka zarządu Koła nr 3 Zdzisława Kilona.

Z kolei płk. Wojciech Kaliszczak w imieniu Dowódcy DORSZ gen. dyw. Sławomira Wojciechowskiego wręczył Odznakę Pamiątkową Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych przyznaną Zbigniewowi Broś.

Zbigniew Broś wręczył przyznaną przez starostę jarosławskiego Pana Tadeusza Chrzana okolicznościową Statuetkę.

Posiedzenie Zarządu Głównego SKMP ONZ zakończył wspólny obiad.