Koło Nr 3 w działaniu

 
         
Chociaż mamy jeszcze wakacje, to za naszym kołem dni wypełnione zaproszeniami do wzięcia udziału w licznych uroczystościach organizowanych przez służby mundurowe, władze lokalne i nasze koło. Wzięliśmy udział w Jarmarku Jarosławskim. Wręczeniu nagrody Burmistrza Miasta Jarosławia ,, JAROSŁAWA''. Udział w przysiędze wojskowej żołnierzy 18 Dywizji na terenie 3 Batalionu Inżynieryjnego w Nisku.
 
Nie mogło braknąć czasu na relaks. Wprowadziliśmy innowacyjną formę organizowania zebrań ( nie wszystkich), a po jego zakończeniu część II spotkanie integracyjne, dzięki takiej formie frekwencja na zebraniu jest wysoka. Forma ta bardzo przypadła do gustu kolegom, którzy mówili: jest to jedyne miejsce gdzie można spotkać się z kolegami z misji, powspominać dni spędzone na misji, można powiedzieć o wszystkim, gdzie czas mija radośnie i jest co wspominać po powrocie do domu. Polecam tego typu formę zebrać połączonych z integracją. Gwarantuję wysoką frekwencję, a zebrani ochoczo wyrażają zgodę na wykonanie powierzonych zadań przez Zarząd Koła. Polecam. Dziękuje wszystkim członkom koła a przyjęcie takiej formy naszej działalności.