JAROSŁAWY 2019

    
Tegoroczne Nagrody Honorowe Burmistrza Miasta Jarosławia 2019, za szczególne osiągnięcia wnoszące nieoceniony wkład w rozwój miasta zostały rozdane. Do nagrody nominowane zostało także Koło nr 3.
Uroczyste wręczenie statuetek miało miejsce w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki. Galę uświetnił swoim występem zespół Blue Cafe. Nie zabrakło wielu znamienitych gości, którzy swoją obecnością uświetnili galę.
Przyznanie przez Kapitułę, Kołu nr 3 tak prestiżowego wyróżnienia, to trud i wysiłek włożony w codzienną działalność Koła, które zostało dostrzeżone przez władze naszego miasta i jego mieszkańców.
W uroczystej gali uczestniczyło liczne grono naszych członków, a statuetkę z rąk burmistrza odebrał Zbigniew Broś, który podziękował wszystkim członkom za ich zaangażowanie w działalność Stowarzyszenia. Bez waszego wsparcia i pracy nie byłoby tak wspaniałych sukcesów i za to bardzo wam dziękuję.
To wspaniałe zwieńczenie naszej 20-letniej pracy na rzecz weteranów, które wszyscy dostrzegają, za wyjątkiem Zarządu Głównego SKMP ONZ.